SEO paslaugos

SEO –  tai internetinių svetainių optimizavimas taip, kad per natūralius paieškų sistemų rezultatus būtų gaunamas maksimalus lankytojų srautas į optimizuojamą svetainę. Kitaip tariant, tai yra procesų ir veiksmų visuma, kurių pagalba išgauname lankytojų srautą per paieškos sistemų natūralius rezultatus.

Mūsų komanda yra sukaupusi 4 metų  SEO patirtį, todėl, paslaugų atlikimui, jums pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį.

Procesas

Internetinės svetainės SEO optimizavimas yra ilgalaikis procesas, todėl norint pasiekti aukštų rezultatų reikia kantrybės ir supratimo. Mūsų darbas yra optimizuoti jūsų internetinę svetainę. Šis etapas yra skirtas tam, kad sutvarkytume svetainės turinį ir jis būtų patrauklus paieškos sistemoms bei galėtumėte išgauti kuo daugiau organinės paieškos (nemokamos reklamos).

Reklama Google Adwords sistemoje

Google AdWords yra vienos didžiausių paieškos sistemų internete, Google reklamos tinklas. Šis tinklas apima ne tik Google paiešką , bet ir paieškos partnerių tinklą. Paieškos metu reklama atsiduria aukščiau nei organinės paieškos rezultatai, todėl žmogus pirma susipažina su reklamuojama preke ar paslauga.

Jūsų Google reklama rodoma tik potencialiems klientams, kurie ieško Jūsų teikiamų paslaugų/produktų, pagal susijusius raktinius žodžius, todėl tai labai tikslingas ir efektyvus įrankis pritraukti potencialius klientus bei skatinti įmonės žinomumą ir pardavimus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

SUSISIEKITE SU MUMIS