Internetinių svetainių kūrimas

Svetainė atspindi jūsų įmonės veidą internete, tai yra viena iš populiariausių komunikacijos priemonių, kuria pasiekiami vartotojai. Šiuolaikinėje visuomenėje viskas vyksta internetinėje erdvėje, todėl vartotojai ar potencialūs klientai, dažniausiai, paslaugų ar prekių ieško internete.

Kūrybos procesas

Mes jums turime paruošę puikų kainos ir kokybės santykį. Atsižvelgiant į jūsų biudžetą, galime pateikti kelis tinklalapių variantus, esame linkę diskutuoti bei bendrauti, jog būtų pasiektas norimas rezultatas ir klientas liktų patenkintas. Kuriame unikalias internetines svetaines, kiekvienam klientui pateikiame savo įžvalgas – geriausio dizaino, funkcijų, sistemų – kurių dėka būtų pasiekiama aukščiausia kokybė bei lankstumas iš vartotojo pusės.

Kaina/Laikas

Internetinės svetainės sukūrimo kainos yra įvairios, nėra nustatytos tikslios sumos. Mes atsižvelgiame į jūsų biudžetą ir pateikiamą komercinį pasiūlymą.
Internetinės svetainės įrengimo darbus atliekame per 7-14 d. d. – šį dienų skaičių įtakoja užsakovo bendradarbiavimas ir informacijos pateikimas laiku.

SUSISIEKITE SU MUMIS

SUSISIEKITE SU MUMIS